




Kontorlokaler med meget sentral beliggenhet – 350 m til Oslo S
- Dronningens gate 25, 0154 Oslo
- Areal: 250m2 - 250m2
- Type: Garasje/Parkering, Kontor
Etasje: 3
Overtagelse: P.t.
Energimerking: -
Gnr.: 207
Bnr.: 47

Beskrivelse
Dronningens gate 25 er en forretnings- og kontorgård som ble oppført i ca. 1860 av skomakermester Ole Hansen. Bygget består av fire etasjer i tillegg til kjeller, og det er etablert utadrettet virksomhet i 1. etasje og kontorlokaler i etasjene over.
Eiendommen har kontorinngang fra Dronningens gate.
Vi har ledig et kontorlokale på 250 kvm BTA i 3. etasje som egner seg godt for virksomheter som ønsker meget sentral beliggenhet og enkel adkomst.
Det er mulighet for å leie parkeringsplass i eiendommens bakgård eller i naboeiendommen Dronningens gate 23.
Adkomst
Kontorinngang fra Dronningens gate.
Beliggenhet
I Dronningens gate 25 har du kort gangavstand til alt du trenger. Eiendommen har en svært sentral beliggenhet, og Karl Johans gate med alle sine forretninger og spisesteder ligger i umiddelbar nærhet.
Holdeplasser til offentlig kommunikasjon på Jernbanetorget og Oslo Sentralstasjon er kun 2 minutters gange unna.