header_image

Aksjonærer Eiendomsspar AS

Hvis aksjonærene har innspill om selskapets styrende organer, kan disse rettes til valgkomitéens kontaktperson, Jens B. Raanaas, på e-post: jens.b.raanaas@pals.no.

Ytterligere medlemmer av valgkomitéen er: Anders Ryssdal, Jan Gustav Thrane-Steen og Jens Christian Mellbye.

Aksjonærer Eiendomsspar AS per 29.04.2020:

AksjonærerAntall aksjerAksjer i %

Victoria Eiendom AS18.728.26852,4
AS Straen1.735.7004,9
Horn, Hans Herman 1.131.425 3,2
PIWJK AS942.5632,6
Mustad Industrier AS882.7402,5
Helene Sundt AS788.0002,2
CGS Holding AS788.0002,2
Dobloug, Anette781.0762,2
Elisabeth Krohn Holding AS766.9912,1
Grundt, Asbjørn532.0001,5
Arendals Fossekompani ASA390.4321,1
Thorp, Tone371.3281,0
Nore-Invest AS368.9961,0
Thrane-Steen Finans AS288.2090,8
Thrane-Steen Forvaltning AS288.2090,8
MP Pensjon PK275.0000,8
Celon Invest AS274.2080,8
Lærdal Finans AS204.7850,6
Thorp, Svein185.6560,5
Knudtzon, Birger139.2000,4
Øvrige aksjonærer (667)5.902.45516,5

Totalt antall aksjer35.765.241100,0

 

  • Les siste versjon av våre publikasjoner:

    Eiendomsspar

    Årsrapport 2019

    Årsrapport 2019 Eiendomsspar

    Victoria Eiendom

    Årsrapport 2019

    Årsrapport 2019 Victoria Eiendom

     

    OsloStudiet 2020

    OsloStudiet 2020 Eiendomsspar