header_image

Aksjonærer Victoria Eiendom AS

Aksjonærer Victoria Eiendom AS per 29.04.2020:

AksjonærerAntall aksjerAksjer i %

Ringnes Holding AS3.954.93029,5
Tyns-Ring AS1.640.43012,2
Arendals Fossekompani ASA870.9596,5
Horn, Hans Herman809.4616,0
Taconic AS547.8504,1
C. Ludens Ringnes Stiftelse500.1033,7
MP Pensjon PK343.0002,6
Piwjk AS338.0962,5
Elisabeth Krohn Holding AS338.0962,5
Raho AS330.1002,5
Talbot, Anette Dobloug258.1081,9
Hubertus AS200.0001,5
Oak Management AS158.0911,2
AS Straen140.0001,0
Tricolor AS113.2240,8
Victoria Eiendom AS98.0500,7
Sjeltepetter AS86.4820,6
Neuff AS86.4820,6
Bob Merlin AS86.4820,6
AS Ship-Ring85.0000,6
Øvrige aksjonærer (415)2.421.80918,1

Totalt antall aksjer13.406.753100,0

 

  • Les siste versjon av våre publikasjoner:

    Eiendomsspar

    Årsrapport 2019

    Årsrapport 2019 Eiendomsspar

    Victoria Eiendom

    Årsrapport 2019

    Årsrapport 2019 Victoria Eiendom

     

    OsloStudiet 2020

    OsloStudiet 2020 Eiendomsspar